Ojciec Mateusz 8: Obrączka (108)

Ojciec Mateusz

sezon 8 odc. 108: Obrączka

6.2/10
serial kryminalny Polska 2012   od 12 lat
Występują:Artur Żmijewski, Krzysztof Dracz, Michał Piela, Aleksandra Hamkało
Reżyseria:Andrzej Kostenko, Wojciech Nowak
W skrócie:Natalia znajduje na łące obrączkę z wygrawerowanymi imionami. Ksiądz Mateusz podejrzewa, że należy ona do Anity i Macieja Tolaków, którym wcześniej udzielał ślubu. Jedzie do ich domu...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie błyskotliwego proboszcza parafii w Sandomierzu, Mateusza (Artur Żmijewski) który wykorzystuje swój niezwykły talent detektywistyczny, aby pomagać zaprzyjaźnionym policjantom w rozwiązywaniu zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

Natalia znajduje na łące obrączkę z wygrawerowanymi imionami. Ksiądz Mateusz zaczyna podejrzewać, że należy ona do Anity i Macieja Tolaków, którym wcześniej udzielał ślubu. Jedzie do ich domu. Na miejscu gospodyni, Hanna Brodzka, informuje go, że policja zabrała Macieja nad rzekę. Okazuje się, że funkcjonariusze chcą, aby zidentyfikował on wyciągnięty z wody wrak. Mężczyzna potwierdza, że auto należy do jego żony. Nurkowie rozpoczynają poszukiwania ciała, a Nocul i jego współpracownicy zabezpieczają ślady motocykla w pobliżu miejsca zdarzenia. Mateusz przekazuje Możejce znalezioną obrączkę. W ramach śledztwa Karolina odkrywa, że zaginiona kobieta podjęła wszystkie oszczędności z konta. Wraz z Noculem jedzie do jej sklepu z galanterią skórzaną. Tam ich podejrzenia wzbudza sprzątaczka Iwona Piątek, która ma markową torebkę. Tymczasem Mateusz dowiaduje się od Macieja, że jego żona korzystała z pomocy psychoterapeuty, Andrzeja Piotrowskiego. Wkrótce proboszcz wpada na pewien trop.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)