Ojciec Mateusz 8: Komediant (104)

Ojciec Mateusz

sezon 8 odc. 104: Komediant

serial kryminalny Polska 2012   od 12 lat
Występują:Weronika Książkiewicz, Artur Żmijewski, Ireneusz Czop, Michał Piela
Reżyseria:Filip Zylber
W skrócie:Zostaje zamordowany mężczyzna, który pracował w supermarkecie, jako bawiący dzieci klaun. Romansowała z nim zamężna właścicielka marketu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie błyskotliwego proboszcza parafii w Sandomierzu, Mateusza (Artur Żmijewski) który wykorzystuje swój niezwykły talent detektywistyczny, aby pomagać zaprzyjaźnionym policjantom w rozwiązywaniu zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

W Sandomierzu zostaje zamordowany Daniel Klimczak, który pracował w miejscowym supermarkecie jako bawiący dzieci klaun. Policjanci rozpoczynają śledztwo i odkrywają, że mężczyzna mieszkał też w sklepie. Trop prowadzi funkcjonariuszy do pracownika ochrony sklepu, Henryka. Mężczyzna na widok Możejki próbuje uciec, ale zostaje złapany dzięki Pluskwie. Tymczasem na plebanię przychodzi Izabela, właścicielka supermarketu. Informuje Mateusza, że odkryła coś niepokojącego. Niedługo później wychodzi na jaw, że kobieta miała romans z Danielem. W gronie podejrzanych znajduje się teraz jej mąż Krzysztof. Mateusz pomaga w rozwiązaniu skomplikowanego śledztwa. Trop prowadzi sprytnego duchownego do mającego problemy finansowe Jarka Drabika.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)