x
Ojciec Mateusz 24: Pielgrzymka (309)

Ojciec Mateusz 24: Pielgrzymka (309)

serial kryminalny Polska 2020   od 12 lat
Występują:Artur Żmijewski, Piotr Polk, Damian Kret, Michał Piela
Reżyseria:Filip Zylber
W skrócie:Licealiści pod przewodnictwem Mateusza udają się na pielgrzymkę do Częstochowy. Tymczasem ktoś włamuje się do sanktuarium maryjnego w pobliskich Sulisławicach i kradnie koronę z obrazu Matki Boskiej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja losów sandomierskiego proboszcza (Artur Żmijewski), który z wrodzonym zmysłem detektywistycznym podejmuje się rozwikłania zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

Młodzież z sandomierskiego liceum pod wodzą księdza Mateusza udaje się na pielgrzymkę do Częstochowy. Ksiądz Jacek odkrywa w sobie talent wokalny, którym chętnie zaczyna się dzielić. W tym czasie ktoś włamuje się do sanktuarium maryjnego w pobliskich Sulisławicach i kradnie koronę z obrazu Matki Boskiej. Do grupy proboszcza dołącza jego dawny uczeń Czarek (Damian Kret), obecnie student i autor pracy naukowej o sulisławickim dziele. Chłopak nawiązuje nić porozumienia z Dorotą (Karolina Bacia). Rezolutna dziewczyna szybko zauważa dziwne zachowanie towarzysza, gdy na trasie pielgrzymki zjawia się policja, chcąca zablokować ucieczkę złodziei. Mateusz zaczyna łączyć różne fakty i robi wszystko, by odzyskać cenny przedmiot i uratować jednego z pątników przed popełnieniem poważnego życiowego błędu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)