Niania: Nie ma dymu bez ognia (2)

Niania: Nie ma dymu bez ognia (2)

serial komediowy Polska 2005   od 12 lat
Występują:Danuta Rinn, Agnieszka Dygant, Barbara Wrzesińska, Tomasz Kot
Reżyseria:Jerzy Bogajewicz
W skrócie:Maks nie ma czasu, by iść na szkolny festyn. Adaś przynosi uwagę za palenie papierosów. Frania nie mówi nic jego ojcu. Maks postanawia iść na festyn, by zapytać dyrektora o postępy Adasia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 6 kwietnia
za 8 dni
13:30 Polsat Romans (z napisami)

Opis

Dziewczyna z warszawskiej Pragi - Frania Maj - po utracie pracy i rozstaniu z narzeczonym, przypadkiem obejmuje posadę niani w domu majętnego producenta telewizyjnego. Pełna humoru i energii Frania zaprowadza nowe porządki w nieco przesadnie uporządkowanym domu Skalskiego.

W tym odcinku

Frania chce, aby Maks poszedł na szkolny festyn. Niestety, on wciąż nie ma czasu. Nazajutrz Adaś przynosi ze szkoły uwagę za palenie papierosów. Frani jest żal chłopca i nie mówi nic jego ojcu. Tymczasem Maks zmienia zdanie - postanawia iść na zabawę, a przy okazji zapytać dyrektora o postępy Adasia w nauce. Prawda wychodzi na jaw. Ojciec jest wściekły - na syna za palenie i na nianię za ukrywanie prawdy. Frania chce zrezygnować z pracy, jednak Skalski nie zgadza się na to. Widzi, że dzieci bardzo ją lubią, a ona bardzo o nie dba. Wspólnie wymyślają karę dla Adasia. Idą z nim do domu starców, gdzie mieszka babcia Frani - Apolonia, zagorzała palaczka. Adaś, widząc kaszlącą, zniszczoną przez tytoń kobietę, obiecuje, że już nigdy nie zapali papierosa.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także