Niania: Miłość aż po Hel (100)

Niania: Miłość aż po Hel (100)

6.5/10
serial komediowy Polska 2008   od 12 lat
Występują:Agnieszka Dygant, Tomasz Kot, Adam Ferency, Tamara Arciuch
Reżyseria:Jurek Bogajewicz
W skrócie:Niania ma zlot rodzinny na Helu. Maks i dzieci jadą z nią na Hel. Podczas rejsu zaskakuje ich burza. Skalski w wyniku wypadku traci pamięć.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dziewczyna z warszawskiej Pragi, Frania Maj, po utracie pracy i rozstaniu z narzeczonym, przypadkiem obejmuje posadę niani w domu majętnego producenta telewizyjnego. Radosna i pełna energii Frania zaprowadza nowe porządki w nieco przesadnie uporządkowanym domu i życiu Skalskiego.

W tym odcinku

Frania i Konrad proszą jednocześnie Maksa o wolny weekend. Niania ma zlot rodzinny na Helu, a Kondziu zamierza jechać na Mazury z kolegami z Klubu Kamerdynerów. Panna Maj stawia na swoim, czym doprowadza lokaja do wściekłości. By się odegrać, zawiera on sojusz z Karoliną. Namawia też Franię, żeby zabrała Skalskiego na rejs statkiem po Zatoce Gdańskiej. Ostatecznie Maks i dzieci jadą z Franią na Hel. Podczas rejsu zaskakuje ich burza. Skalski w wyniku wypadku traci pamięć. Wydaje mu się, że jest kamerdynerem, sprząta w domu i gotuje. Konrad nie wyprowadza go z błędu. Frania nie przestaje myśleć o zaręczynach. Postanawia wykorzystać chwilową amnezję swojego szefa.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)