Niania: Córka Frani (97)

Niania: Córka Frani (97)

serial komediowy Polska 2008   od 12 lat
Występują:Aleksandra Szwed, Agnieszka Dygant, Mirosław Baka, Tomasz Kot
Reżyseria:Jurek Bogajewicz
W skrócie:W Warszawie zjawia się Zoya, Nigeryjka, którą Frania i Jolka opiekowały się w ramach akcji 'Adopcja na odległość'. Świetnie mówi po polsku.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dziewczyna z warszawskiej Pragi, Frania Maj, po utracie pracy i rozstaniu z narzeczonym, przypadkiem obejmuje posadę niani w domu majętnego producenta telewizyjnego. Radosna i pełna energii Frania zaprowadza nowe porządki w nieco przesadnie uporządkowanym domu i życiu Skalskiego.

W tym odcinku

Z wizytą w Warszawie zjawia się Zoya (Aleksandra Szwed). Dziewczyna jest Nigeryjką, którą Frania i Jolka zaopiekowały się w ramach akcji "Adopcja na odległość". Okazuje się, że Zoya bardzo dobrze mówi po polsku, ponieważ uczęszczała do szkoły prowadzonej przez zakonnice z polskiej misji charytatywnej. Panna Maj jest pod wielkim wrażeniem dziewczyny. Jolka staje się zazdrosna o zażyłość, która łączy jej przyjaciółkę z Zoyą. Niania postanawia pójść wraz z Jolką do psychologa, dr. Jerzego Młynarskiego (Mirosław Baka), na spotkanie w ramach terapii małżeńskiej, żeby rozwiązać ich wspólny problem. Wizyta u specjalisty kończy się jednak wielką awanturą. Tymczasem Zoya chce zrobić wszystko, żeby na zawsze zostać w domu Skalskich.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)