Niania: Edukacja Frani (99)

Niania: Edukacja Frani (99)

serial komediowy Polska 2008   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Agnieszka Dygant, Tomasz Kot, Adam Ferency
Reżyseria:Jurek Bogajewicz
W skrócie:Małgosia jest zauroczona nauczycielem Kasandrem Tarockim. Frania z babcią Apolonią idą do szkoły. Z Tarockim przypadają sobie do gustu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dziewczyna z warszawskiej Pragi, Frania Maj, po utracie pracy i rozstaniu z narzeczonym, przypadkiem obejmuje posadę niani w domu majętnego producenta telewizyjnego. Radosna i pełna energii Frania zaprowadza nowe porządki w nieco przesadnie uporządkowanym domu i życiu Skalskiego.

W tym odcinku

Małgosia jest zauroczona swoim nauczycielem Kasandrem Tarockim (Bartosz Opania). Maks prosi Franię, by zajęła się tym problemem. Niania wraz ze swoją babcią Apolonią idzie do szkoły. Tarocki i panna Maj przypadają sobie do gustu. W rezultacie pedagog zaprasza ją na kolację i zaskakuje romantycznymi gestami. Jest tak uroczy, że Frania zostaje u niego na noc. Tymczasem zazdrosny Skalski nie może spać. Szczęście panny Maj nie trwa jednak długo. Niespodziewanie Kasander zrywa z nią. Jego psycholog zasugerował mu, by związał się ze starszą kobietą. Niania jest załamana. Gdy następnego dnia nauczyciel przychodzi do posiadłości Skalskich, Frania liczy, że ją przeprosi. On jednak ma inne plany...

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także