Niania: Niania i przystojny producent (87)

Niania: Niania i przystojny producent (87)

6.5/10
serial komediowy Polska 2008   od 12 lat
Występują:Agnieszka Dygant, Tomasz Kot, Adam Ferency, Tamara Arciuch
Reżyseria:Jurek Bogajewicz
W skrócie:Po otrzymaniu Telekamery za najlepszy serial, Maks udziela wywiadu. Andrzej, dziennikarz tabloidu pisze artykuł o fikcyjnym romansie Frani i Maksa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Frania zdecyduje się podjąć radykalne kroki, by odmienić swoje życie. Zrobi zawrotną karierę aktorki, a swoich sił próbować będzie również w roli telewizyjnej prezenterki pogody. Choć próba rozkręcenia własnej firmy nie powiedzie się, panna Maj nie straci animuszu. Tradycyjnie wpędzi się w nie lada kłopoty. Cudem zostanie wyrwana z rąk sułtana Omaru, co jednak nie uchroni jej przed zatruciem zupą i traumatycznym pobytem w szpitalu.

W tym odcinku

Po otrzymaniu Telekamery za najlepszy serial, Maks udziela wywiadu dziennikarzom. Andrzej, dziennikarz tabloidu, dowiedziawszy się, że w domu Skalskich mieszka atrakcyjna niania, pisze artykuł o fikcyjnym romansie Frani i Maksa. Związek miał się rozpocząć już w trakcie małżeństwa Skalskiego. Na artykuł trafia Małgosia. Ma wielki żal do opiekunów. Frania i Skalski próbują wyjaśnić sytuację w redakcji, jednak dziennikarz nie przejmuje się pretensjami. Informuje, że czasopismo z artykułem o ich romansie słabo się sprzedało. By udowodnić swoją "namiętność", Frania i Maks demonstrują gorący pocałunek. Konrad, który czuje się odrzucony z powodu braku zaproszenia na imprezę rozdania Telekamer, przeżywa załamania nerwowe. Rozwiązaniem ma być dla niego psychoterapia.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)