Niania: Piłkarski pech (88)

Niania: Piłkarski pech (88)

serial komediowy Polska 2008   od 12 lat
Występują:Borys Szyc, Agnieszka Dygant, Wojciech Brzozowski, Tomasz Kot
Reżyseria:Jurek Bogajewicz
W skrócie:Frania spotyka w barze znanego piłkarza. Sportowiec umawia się z Franią, przekonany, że ta przynosi mu szczęście.Ona uważa go jednak za dziwaka i postanawia się z nim rozstać.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Frania zdecyduje się podjąć radykalne kroki, by odmienić swoje życie. Zrobi zawrotną karierę aktorki, a swoich sił próbować będzie również w roli telewizyjnej prezenterki pogody. Choć próba rozkręcenia własnej firmy nie powiedzie się, panna Maj nie straci animuszu. Tradycyjnie wpędzi się w nie lada kłopoty. Cudem zostanie wyrwana z rąk sułtana Omaru, co jednak nie uchroni jej przed zatruciem zupą i traumatycznym pobytem w szpitalu.

W tym odcinku

Frania spotyka w barze znanego piłkarza Michała Jurskiego, kapitana reprezentacji kraju w halowej piłce nożnej. Sportowiec jest obsesyjnie przesądny. Umawia się z Franią, ponieważ twierdzi, że ta przynosi mu szczęście. Maj uważa go jednak za dziwaka i postanawia się z nim rozstać. Maks, któremu Jurski załatwiał świetnie miejsca na meczach, jest zły na nianię. Ta zmienia więc zdanie i zabiera męską część rodziny Skalskich na mecz. Kiedy Jurski zaczyna przegrywać, zrywa z Franią i publicznie oskarża ją o przynoszenie drużynie pecha. Frania jest napiętnowana. Maks postanawia jej pomóc i poprosić swojego idola, by odwołał oskarżenie. Zamiast tego idzie z nim na piwo i poznaje Wojtka Brzozowskiego - kolejną sportową gwiazdę. Frania bierze wiec sprawy w swoje ręce, zakrada się do szatni byłego narzeczonego i atakuje go serią złych amuletów.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)