Niania: Wszystko zostaje w rodzinie (86)

Niania: Wszystko zostaje w rodzinie (86)

serial komediowy Polska 2008   od 12 lat
Występują:Grzegorz Halama, Agnieszka Dygant, Tomasz Kot, Adam Ferency
Reżyseria:Jurek Bogajewicz
W skrócie:Zuzia przynosi ze szkoły wszy. Insekty atakują wszystkich domowników, prócz Maksa. Tymczasem panna Maj znajduje notatki Konrada, na podstawie których wnioskuje, że planuje on morderstwo.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Frania zdecyduje się podjąć radykalne kroki, by odmienić swoje życie. Zrobi zawrotną karierę aktorki, a swoich sił próbować będzie również w roli telewizyjnej prezenterki pogody. Choć próba rozkręcenia własnej firmy nie powiedzie się, panna Maj nie straci animuszu. Tradycyjnie wpędzi się w nie lada kłopoty. Cudem zostanie wyrwana z rąk sułtana Omaru, co jednak nie uchroni jej przed zatruciem zupą i traumatycznym pobytem w szpitalu.

W tym odcinku

Zuzia przynosi ze szkoły wszy. Insekty atakują wszystkich domowników, prócz Maksa. Frania w przebraniu idzie kupić odpowiedni szampon. Tymczasem panna Maj znajduje notatki Konrada, które wyglądają, jakby planował morderstwo. Jolka zaczyna podejrzewać lokaja o skłonności psychopatyczne, a Frania uświadamia sobie, że nic o nim nie wie. Przerażone przyjaciółki włamują się do jego pokoju, gdzie niania odkrywa straszną prawdę: garderoba kamerdynera jest dwa razy większa od jej własnej! Kiedy wizyta w pokoju Konrada wychodzi na jaw, na nianię pada blady strach. Przekonana, że kamerdyner ją zamorduje, postanawia uciec.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)