Niania: Ekscesy Teresy (127)

Niania: Ekscesy Teresy (127)

serial komediowy Polska 2009   od 12 lat
Występują:Marian Opania, Agnieszka Dygant, Leszek Teleszyński, Tomasz Kot
Reżyseria:Jerzy Bogajewicz
W skrócie:Frania nie może pogodzić się z tym, że matka ma romans i odwiedza jej kochanka, dr. Głąbskiego. Oburzona Teresa zrywa z nią stosunki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Przygody sympatycznej i pełnej życia kobiety, która pracuje jako opiekunka do dzieci w domu producenta filmowego Maksymiliana Skalskiego. Bezpośrednia Frania szybko zyskuje sympatię domowników i przyjaźń dzieci. Jedyną osobą, która nie potrafi znieść jej obecności, jest przyjaciółka pana Skalskiego, Karolina.

W tym odcinku

Frania wciąż nie może pogodzić się z tym, że jej matka ma romans. Postanawia odwiedzić kochanka Teresy, doktora Głąbskiego. Mężczyzna okazuje się kulturalnym wdowcem, wciąż ciepło wspominającym nieżyjącą żonę. Jest czarujący i szarmancki, czym wyraźnie różni się od ojca Frani, Stefana. Kiedy Teresa dowiaduje się, że córka poznała jej ukochanego, wpada w szał i zrywa z nią kontakty. Frania jednak nie rezygnuje - namawia ojca na wyjście we czworo do eleganckiej restauracji w dniu, w którym przypada 40. rocznica jego ślubu z Teresą. Niestety, atmosfera podczas kolacji od początku nie ma nic wspólnego z romantyzmem. Na domiar złego na spotkanie niespodziewanie przychodzi Głąbski.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)