Nasz nowy dom (98)

Nasz nowy dom (98)

reality show Polska 2017   od 7 lat
W skrócie:We wsi Cybulice mieszka Mirosława z czworgiem dzieci i ich babcią. Dom rodziny jest w katastrofalnym stanie. Przeciekający dach sprawia, że grzyb pokrywa ściany i sufity. Ekipa szykuje przebudowę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bohaterowie programu często mieszkają w warunkach, które zagrażają ich życiu i zdrowiu. Niestety los sprawił, że nie mogą sobie pozwolić na remont bądź przebudowę domu. Katarzyna Dowbor wraz z ekipą architektów i budowlańców spieszy z pomocą najbardziej potrzebującym.

W niewielkim domku w mazowieckiej wsi Cybulice mieszka wielopokoleniowa rodzina złożona z babci Grażyny, mamy Mirosławy i dzieci: Agnieszki, Małgosi, Weroniki i Dawida. Mąż pani Mirosławy odszedł do innej kobiety, pozostawiając rodzinę bez wsparcia. Ich sytuacja materialna jest dramatyczna - najstarsza córka czasami nie ma na bilet do szkoły. Również dom rodziny jest w katastrofalnym stanie. Przeciekający dach sprawia, że grzyb pokrywa większość ścian i sufitów. Dwie dziewczynki śpią na prowizorycznym poddaszu, którego podłoga może się zarwać w każdej chwili. Dzieci nie mają warunków do nauki i normalnego rozwoju. Katarzyna Dowbor kompletuje ekipę, która ma tylko 5 dni na zrealizowanie planu przebudowy domu.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także