×
Nasz nowy dom (277)

Nasz nowy dom (277)

reality show Polska 2023   od 7 lat
Występują:Marta Kołdej, Przemysław Oślak
W skrócie:Sylwia zmaga się z toksoplazmozą, przez którą niemal straciła wzrok. Wraz z mężem marzy o remoncie starej rodzinnej nieruchomości. To jednak dla pary zbyt duży wydatek. Pomoże ekipa Katarzyny Dowbor.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 28 lipca
za 7 dni
19:00 Polsat Cafe (z napisami)
poniedziałek, 29 lipca
za 8 dni
18:00 Polsat Cafe (z napisami)

Opis

Od dziesięciu lat ekipa fachowców pod czujnym okiem Katarzyny Dowbor oferuje swoją pomoc potrzebującym i ciężko doświadczonym przez los ludziom. W dwudziestej edycji show odwiedzi nowe miejsca, a widzowie poznają kolejnych bohaterów. Program nie tylko pozwoli osobom, będącym w trudnej sytuacji, zamieszkać w nowym pięknym domu, ale też często stanie się dla nich impulsem do wprowadzenia kolejnych zmian w swoim życiu.

Pani Sylwia od urodzenia zmaga się z toksoplazmozą. W wyniku tego schorzenia nie widzi na jedno oko, a drugie jest mocno uszkodzone. Strach przed całkowitą utratą wzroku doprowadził młodą kobietę do ciężkiej depresji. W szpitalu, w którym się leczyła, poznała sanitariusza, pana Pawła. Założyli rodzinę, mają dwuletniego syna Frania. Wynajmują mieszkanie, ale marzą o tym, by zamieszkać w domu, który pani Sylwia dostała od rodziców. W środku nie ma dosłownie nic - ścian, podłóg, wody, kanalizacji ani prądu. Pan Paweł bardzo dużo pracuje, ale jego skromne dochody nie wystarczą na remont. Nowy dom dla rodziny stworzy ekipa budowlana Przemka Oślaka.

Zobacz także