Nasz nowy dom (95)

Nasz nowy dom (95)

reality show Polska 2017   od 7 lat
W skrócie:Pani Genowefa ma 84 lata. Mimo podeszłego wieku jest niezwykle aktywna. Przekonała sąd, by powierzył jej prawną opiekę nad prawnukiem, Dawidem. Ekipa programu remontuje dla niej i chłopca stary dom.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 26 października
za 11 dni
9:00 Polsat Cafe

Opis

Bohaterowie programu często mieszkają w warunkach, które zagrażają ich życiu i zdrowiu. Niestety los sprawił, że nie mogą sobie pozwolić na remont bądź przebudowę domu. Katarzyna Dowbor wraz z ekipą architektów i budowlańców spieszy z pomocą najbardziej potrzebującym.

Pani Genowefa ma 84 lata. Mimo podeszłego wieku jest osobą niezwykle aktywną - wymaga tego od niej zadanie, którego się podjęła. Przekonała sąd, by powierzył jej prawną opiekę nad prawnukiem - Dawidem. Mama porzuciła chłopca, gdy ten miał dwa lata. Ojciec zajmował się nim, ale skończyło się to dramatycznie. Mężczyzna sprzedał wózek dziecka, by mieć pieniądze na alkohol. Ponadstuletni dom, w którym mieszka kobieta, jest w co raz gorszym stanie, popękane mury grożą zawaleniem. Nieogrzewana łazienka nie jest przystosowana do potrzeb starszej osoby. Pokój Dawida niczym nie przypomina pokoju nastolatka marzącego o karierze bramkarza. Do akcji wkracza Katarzyna Dowbor z ekipą.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także