Nasz nowy dom (44)

Nasz nowy dom (44)

reality show Polska 2015   od 7 lat
W skrócie:Państwo Rosowie wraz z dwójką dzieci mieszkają w ponad pięćdziesięcioletnim domu. Ich córeczka jest ciężko chora. Dom, w którym mieszka rodzina, stanowi dodatkowe źródło problemów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Uczestnikami programu są rodziny mieszkające w warunkach, które często zagrażają ich życiu i zdrowiu. Niestety los sprawił, że nie mogą sobie pozwolić na remont bądź przebudowę domu. Z pomocą przychodzi im ekipa pod kierunkiem architekt Martyny Kupczyk oraz kierownicy robót Artur Witkowski i Robert Grudek. Prowadzi Katarzyna Dowbor.

Państwo Rosowie wraz z dwójką dzieci mieszkają w dużym, ponad pięćdziesięcioletnim domu. Ich dramat zaczął się jedenaście lat temu, gdy na świat przyszła ciężko chora Weronika - upragniona córeczka. W czasie ciąży nic nie wskazywało na to, że dziecko będzie wymagało całodobowej opieki. Dom, w którym mieszka rodzina, stanowi dodatkowe źródło problemów. Brakuje w nim łazienki, pomieszczenia oddzielone są wysokimi progami, a w czasie deszczu kryty eternitem dach przecieka. Ekipa Katarzyny Dowbor rozpoczyna zmiany.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także