Nasz nowy dom (43)

Nasz nowy dom (43)

reality show Polska 2015   od 7 lat
W skrócie:Wieś Kokot. Katarzyna Dowbor pomaga pani Ewelinie, która ma za sobą szereg trudnych doświadczeń. Potrzebuje ona remontu domu, w którym mieszka z dwójką swoich dzieci i siostrzeńcem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 22 października
za 8 dni
8:00 TV 4 (z napisami)

Opis

Uczestnikami programu są rodziny mieszkające w warunkach, które często zagrażają ich życiu i zdrowiu. Niestety los sprawił, że nie mogą sobie pozwolić na remont bądź przebudowę domu. Z pomocą przychodzi im ekipa pod kierunkiem architekt Martyny Kupczyk oraz kierownicy robót Artur Witkowski i Robert Grudek. Prowadzi Katarzyna Dowbor.

Wieś Kokot w województwie świętokrzyskim. Katarzyna Dowbor pomaga pani Ewelinie, która ma za sobą szereg trudnych doświadczeń. Osierocona w młodym wieku, wychowywała rodzeństwo. Obecnie, po bolesnym rozstaniu z agresywnym mężem alkoholikiem, samotnie wychowuje dwójkę dzieci oraz siostrzeńca, dla którego stworzyła rodzinę zastępczą. Na dodatek zdiagnozowano u niej chorobę płuc. Wszyscy członkowie rodziny mają problemy ze zdrowiem. Poprawie nie sprzyja opłakany stan starego domu. Zagrzybione, pękające ściany, ciasnota, brak łazienki i toalety - z tym wszystkim będzie musiała sobie poradzić ekipa budowlana.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także