Nasz nowy dom (42)
reality show Polska 2015
W skrócie: | Przemek i Agnieszka planują ślub. W lokalu, w którym zamierzali zamieszkać, wybuchł pożar. Narzeczeni wzięli kredyt na wesele. Nie stać ich na gruntowny remont. Katarzyna Dowbor spieszy im z pomocą. |
---|
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Uczestnikami programu są rodziny mieszkające w warunkach, które często zagrażają ich życiu i zdrowiu. Niestety los sprawił, że nie mogą sobie pozwolić na remont bądź przebudowę domu. Z pomocą przychodzi im ekipa pod kierunkiem architekt Martyny Kupczyk oraz kierownicy robót Artur Witkowski i Robert Grudek. Prowadzi Katarzyna Dowbor.
Przemek i Agnieszka planują ślub. Narzeczeni zamierzali zamieszkać w mieszkaniu Przemka, lecz pewnej nocy wybuchł pożar. Mężczyźnie na szczęście udało się uciec z płonącego lokalu i powiadomić o zagrożeniu sąsiadów. Sam stracił jednak wszystko. Narzeczonych, którzy wzięli kredyt na wesele, nie stać na przeprowadzenie generalnego remontu. Katarzyna Dowbor postanawia pomóc Agnieszce i Przemkowi.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Katarzyna Dowbor gospodarz
Zobacz także
- Nasz nowy dom (334) - reality show - dziś, 7 lipca 6:30 i 1 późniejsza emisja
- Nasz nowy dom (258) - reality show - dziś, 7 lipca 13:30
- Nasz nowy dom (333) - reality show - dziś, 7 lipca 18:00
- Nasz nowy dom (134) - reality show - dziś, 7 lipca 22:00
- Nasz nowy dom (135) - reality show - dziś, 7 lipca 23:00
- Nasz nowy dom (342) - reality show - noc pon./wt., 7 na 8 lipca 3:00 i 2 późniejsze emisje
- Nasz nowy dom (201) - reality show - noc pon./wt., 7 na 8 lipca 4:00
- Nasz nowy dom (202) - reality show - noc pon./wt., 7 na 8 lipca 5:00
- Nasz nowy dom (335) - reality show - wtorek, 8 lipca 6:30 i 1 późniejsza emisja
- Nasz nowy dom (259) - reality show - wtorek, 8 lipca 13:30