x
Nasz nowy dom (252)

Nasz nowy dom (252)

reality show Polska 2021   od 7 lat
Występują:Martyna Kupczyk, Przemysław Oślak
W skrócie:W Jaroszewie Biskupim mieszka pani Hanna wraz z synem Łukaszem, poważnie chorą synową Sabiną i sześcioletnią wnuczką Zuzią. Dom bohaterów odcinka nie jest przystosowany do ich potrzeb.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 3 kwietnia
za 6 dni
18:00 Polsat Cafe (z napisami)

Opis

Twórcy programu ruszają w Polskę, by zmienić na lepsze życie kolejnych rodzin, które w wyniku fatalnego splotu okoliczności znalazły się w trudnych warunkach mieszkaniowych. Na realizację każdego kolejnego projektu mają tylko 5 dni. Prace remontowe wykonują ekipy pod kierunkiem Artura Witkowskiego, Wiesława Nowobilskiego i Przemysława Oślaka. Projekty budynków tworzy czwórka architektów: Martyna Kupczyk, Maciej Pertkiewicz, Wojciech Strzelczyk i Marta Kołdej.

W Jaroszewie Biskupim mieszka pani Hanna wraz z synem Łukaszem, synową Sabiną i sześcioletnią wnuczką Zuzią. Mężczyzna zachorował na stwardnienie rozsiane, a u jego żony stwierdzono genetyczną chorobę prowadzącą do zwyrodnienia układu nerwowego. Kobieta przestała już chodzić i coraz trudniej jej mówić. Pan Łukasz nie jest w stanie samodzielnie zajmować się żoną. Często musi korzystać z pomocy matki. W dodatku dom, w którym mieszkają, nie jest przystosowany do potrzeb rodziny. Dach zieje dziurami, instalacja elektryczna zagraża życiu, a piec okropnie kopci. Zmiany wprowadzą Martyna Kupczyk i ekipa budowlana Przemka Oślaka.

Zobacz także