×
Nasz nowy dom (249)

Nasz nowy dom (249)

reality show Polska 2021   od 7 lat
Występują:Maciej Pertkiewicz, Przemysław Oślak
W skrócie:Jadwiga i Krzysztof wychowują wnuka, Wiktora. Budynek, który zajmuje rodzina, wymaga pilnego remontu. Chłopiec potrzebuje osobnego pokoju, w którym mógłby poświęcić się nauce czy pasjom.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 23 lipca
za 4 dni
12:30 Polsat 2 (z napisami)

Opis

Twórcy programu ruszają w Polskę, by zmienić na lepsze życie kolejnych rodzin, które w wyniku fatalnego splotu okoliczności znalazły się w trudnych warunkach mieszkaniowych. Na realizację każdego kolejnego projektu mają tylko 5 dni. Prace remontowe wykonują ekipy pod kierunkiem Artura Witkowskiego, Wiesława Nowobilskiego i Przemysława Oślaka. Projekty budynków tworzy czwórka architektów: Martyna Kupczyk, Maciej Pertkiewicz, Wojciech Strzelczyk i Marta Kołdej.

Pani Jadwiga i pan Krzysztof wychowują swojego wnuka, Wiktora. Rodzice chłopca nie interesowali się synem, decyzją sądu zamieszkał on więc z dziadkami. Budynek, który zajmuje rodzina, wymaga jednak pilnego remontu. Trzeba go dostosować do potrzeb pana Krzysztofa, który po amputacji stopy porusza się na wózku inwalidzkim. Wiktor potrzebuje osobnego pokoju, w którym mógłby poświęcić się nauce czy pasjom. Remontem zajmie się ekipa Przemka Oślaka.

Zobacz także