×
Nasz nowy dom (306)

Nasz nowy dom (306)

reality show Polska 2024   od 7 lat
Występują:Wiesław Nowobilski
W skrócie:Agnieszka i Wojciech wychowują trzech synów. Do szczęścia rodzinie brakuje jednak bezpiecznego mieszkania. Tymczasem zajmuje ona dawny budynek gospodarczy. Ekipę Elżbiety Romanowskiej czeka wyzwanie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 21 czerwca
pojutrze
6:30 Polsat 2 (z napisami)

Opis

Elżbieta Romanowska i członkowie jej ekipy spełniają marzenia kolejnych rodzin o życiu w bezpiecznych i przytulnych domach. Tym razem oprócz spektakularnych remontów, które zapewnią bohaterom godne warunki do życia, twórcy programu skupiają się także na ułatwieniu dorosłym powrotu na ścieżkę zawodową oraz wsparciu edukacji najmłodszych i rozwijaniu ich pasji, które mogą zmienić ich perspektywę na dalsze życie. W nowym sezonie z remontami zmierzą się architekci: Martyna Kupczyk, Marta Kołdej i Maciej Pertkiewicz, oraz kierownicy budowy: Przemysław Oślak i Wiesław Nowobilski.

Agnieszka i Wojciech wychowują trzech synów - Krzysia, Adasia i rocznego Kamila. Do szczęścia rodzinie brakuje jednak bezpiecznego mieszkania. Tymczasem zajmuje ona dawny budynek gospodarczy. Znajduje się w nim piec, którego używanie zagraża życiu rodziny, instalacja elektryczna, do której Agnieszka nie pozwala się zbliżać dzieciom, prowizoryczna łazienka i tylko jeden pokój. Wojtek śpi w kuchni, pilnując pieca, by nie doszło do tragedii. Ekipę remontową Elżbiety Romanowskiej czeka prawdziwe wyzwanie, czyli zmiana budynku w prawdziwy dom. Podejmuje się tego Wiesław Nowobilski.

Zobacz także