x
Nasz nowy dom (298)

Nasz nowy dom (298)

reality show Polska 2023   od 7 lat
Występują:Martyna Kupczyk, Wiesław Nowobilski
W skrócie:Elżbieta Romanowska odwiedza Janusza. Porzucony przez żonę mężczyzna wychował syna, który urodził się z przepukliną oponowo-rdzeniową. Ich mieszkanie w bloku wymaga gruntownego remontu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Rodziny, które znalazły się w trudnej sytuacji mieszkaniowej, popadły w poważne problemy finansowe i żyją w dramatycznych warunkach, mają szansę na zmiany. Mogą też liczyć na konkretną pomoc. Na ratunek przybędzie ekipa programu - grupa projektantów, budowniczych i prawdziwych entuzjastów remontowych. W tej edycji program poprowadzi Elżbieta Romanowska.

Porzucony przez żonę Janusz sam wychował syna Macieja, który urodził się z przepukliną oponowo-rdzeniową. Obecnie w opiece nad dorosłym już chłopakiem pomaga mu serdeczny przyjaciel, Patryk. Trzej mężczyźni zajmują niewielkie mieszkanie w bloku, które jest w bardzo złym stanie. Na remont nie pozwala jednak sytuacja finansowa Janusza. Prowadzący zakład wulkanizacji mężczyzna padł kilka lat temu ofiarą kradzieży. By móc nadal przyjmować klientów, zaciągnął dużą pożyczkę, którą do dziś spłaca. Martyna Kupczyk oraz Wiesław Nowobilski i jego ekipa będą mieli mnóstwo pracy w jego mieszkaniu. Chętnie się jednak do niej zabierają.

Zobacz także