×
Nasz nowy dom (253)

Nasz nowy dom (253)

reality show Polska 2022   od 7 lat
Występują:Maciej Pertkiewicz, Przemysław Oślak
W skrócie:Ekipa programu gości w Tychach. Mieszka tam pani Lidia i jej wnuczka. Rodzice dziewczynki zostali pozbawieni praw do opieki nad dzieckiem. Przejęli je dziadkowie. Mąż pani Lidii kilka lat temu zmarł.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 29 lipca
za 10 dni
12:30 Polsat 2 (z napisami)

Opis

W tym sezonie Katarzyna Dowbor i jej ekipa odwiedzi 12 kolejnych rodzin, które zmagają się z poważnymi problemami życiowymi i nie stać ich na to, by poprawić swoje warunki mieszkaniowe. Budowlańcy pojawią się w Radomiu, na Podlasiu, na Śląsku i Zamojszczyźnie. W tym sezonie z remontami zmierzą się: Martyna Kupczyk, Marta Kołdej, Maciej Pertkiewicz i Wojciech Strzelczyk oraz kierownicy budowy: Artur Witkowski, Wiesław Nowobilski i Przemysław Oślak.

Ekipa programu gości w Tychach. Tam pod lasem mieszka pani Lidia i jej wnuczka, trzynastoletnia Kornelia. Rodzice dziewczynki nadużywali alkoholu i zostali pozbawieni praw do opieki nad dzieckiem. Przejęli je dziadkowie. Mąż pani Lidii jednak kilka lat temu zmarł. Dom, w którym mieszkają, wymaga remontu. Pani Lidia sama naprawia podłogi, sufity i uszczelnia rozpadające się okna. Babcia i wnuczka gnieżdżą się w jednym pokoju. Do programu zgłosiła je nowa sąsiadka, pani Marta.

Zobacz także