×
Nasz nowy dom (271)

Nasz nowy dom (271)

reality show Polska 2022   od 7 lat
W skrócie:Pani Kasia wychowuje troje dzieci. W ich domu wybuchł pożar i nie nadaje się on do zamieszkania. Rodzinie wkrótce skończy się umowa najmu lokalu socjalnego. Ich nowy dom zaprojektuje Martyna Kupczyk.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 24 lipca
za 3 dni
18:00 Polsat Cafe (z napisami)

Opis

W tym sezonie Katarzyna Dowbor i jej ekipa odwiedzi 12 kolejnych rodzin, które zmagają się z poważnymi problemami życiowymi i nie stać ich na to, by poprawić swoje warunki mieszkaniowe. Budowlańcy pojawią się w Radomiu, na Podlasiu, na Śląsku i Zamojszczyźnie. W tym sezonie z remontami zmierzą się: Martyna Kupczyk, Marta Kołdej, Maciej Pertkiewicz i Wojciech Strzelczyk oraz kierownicy budowy: Artur Witkowski, Wiesław Nowobilski i Przemysław Oślak.

Pani Kasia jest samotną mamą Pauli, Hani i Antosia. Po zakończeniu nieudanych związków zamieszkała w mazowieckiej wsi Dębowce ze swoją mamą, która przeznaczyła swoje oszczędności na remont domu. Wkrótce potem kobieta zachorowała na złośliwy nowotwór i po kilku miesiącach zmarła, myśląc, że zabezpieczyła przyszłość córki i wnuków. Niestety w budynku wybuchł pożar, który zniszczył połowę pomieszczeń, a resztę pokrył sadzą. Teraz wnętrza nie nadają się do zamieszkania. Pani Kasia z dziećmi przebywa w lokalu socjalnym, ale wkrótce kończy im się umowa najmu i będą musieli go opuścić. Niestety wylądują wtedy na bruku. Nową wersję ich domu zaprojektuje Martyna Kupczyk, a realizacją zajmie się Wiesiek Nowobilski z ekipą budowlaną. W tym czasie Katarzyna Dowbor zadba o atrakcje dla rodziny.

Zobacz także