Nasz nowy dom (169)

Nasz nowy dom (169)

reality show Polska 2020   od 7 lat
Występują:Wiesław Nowobilski, Martyna Kupczyk
W skrócie:Ekipa spieszy na pomoc pani Elżbiecie. Kobieta samotnie wychowuje 12-letniego wnuka Eryka, którego matka zmarła kilka lat wcześniej. W domu nie ma warunków odpowiednich do wychowania dziecka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bohaterowie programu często mieszkają w warunkach, które zagrażają ich życiu i zdrowiu. Katarzyna Dowbor wraz z ekipą architektów i budowlańców spieszy z pomocą najbardziej potrzebującym.

Ekipa programu spieszy na pomoc pani Elżbiecie. Kobieta samotnie wychowuje dwunastoletniego wnuka Eryka, którego matka, a jej córka, zmarła kilka lat wcześniej. Pani Elżbieta zrobiła wszystko, co w jej mocy, by stworzyć chłopcu ciepły, rodzinny dom. Z pomocą życzliwych osób udało się uzyskać mieszkanie służbowe. Dziś jednak pani Elżbieta jest już na emeryturze i musi opuścić lokum. W jej własnym domu nie ma jednak warunków odpowiednich do wychowania dziecka. Brakuje bieżącej wody, łazienki i toalety. Instalacja elektryczna jest stara i grozi pożarem. Dom nie jest ocieplany i brakuje w nim ogrzewania. Babcia boi się, że z powodu nieodpowiednich warunków wnuk trafi do sierocińca.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także