Na dobre i na złe: Życie po życiu (717)

Na dobre i na złe

odc. 717: Życie po życiu

serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Michał Żebrowski, Grzegorz Daukszewicz
Reżyseria:Kordian Piwowarski
W skrócie:Marcin wymyśla sposób upozorowania śmierci Tomasza w szpitalu. W Leśnej Górze przebywa pacjent, który stracił w wypadku rodzinę. Wilczewska podejmuje decyzję o przeprowadzeniu ryzykownej operacji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy personelu ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarze muszą zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami medycznymi. Wielu z nich podejmie też decyzje, które odmienią ich życie prywatne. Widzowie przekonają się, jak potoczy się historia Leny i Latoszka, profesora Falkowicza, a także związku Wiktorii i Adama.

W tym odcinku

Marcin wymyśla sposób, jak oficjalnie "uśmiercić" Tomasza w szpitalu. Tymczasem do Leśnej Góry trafia ciężko ranny mężczyzna, który stracił w wypadku całą rodzinę. Pacjentem zajmuje się doktor Wilczewska, która podejmuje decyzję o przeprowadzeniu ryzykownej operacji kręgosłupa. Gdy podczas zabiegu dochodzi do komplikacji, między Barbarą i Konicą wybucha poważny konflikt... Profesor Bart nadal przebywa w ośrodku dla uzależnionych. Gdy dowiaduje się, że do szpitala powrócił jeden z jego pacjentów, postanawia przez telefon wziąć udział w operacji.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także