Na dobre i na złe: Na zakręcie (599)

Na dobre i na złe

odc. 599: Na zakręcie

serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Piotr Garlicki, Marek Bukowski
Reżyseria:Grzegorz Lewandowski
W skrócie:Z powodu powikłań cukrzycowych Bernard traci palce u nogi. Agata mówi Tretterowi o problemach psychicznych Witka. Zuza bardzo przeżywa śmierć Mamutu. Jan odbiera kolejny telefon od szantażystki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kulisy codziennej pracy lekarzy ze szpitala z podwarszawskiej Leśnej Górze. Widzowie poznają historię m.in. Wiktorii Manueli Consalidy (Katarzyna Dąbrowska), Agaty Woźnickiej (Emilia Komarnicka) i dwóch stażystek - Oli (Anna Karczmarczyk) i Klaudii (Julia Wyszyńska). Śledzą także losy chirurgów: Krzysztofa Radwana (Mateusz Damięcki), Piotra Gawryły (Marek Bukowski) oraz przyrodniej siostry Przemka Zapały (Marcin Rogacewicz), Hany Goldberg (Kamilla Baar), która w Leśnej Górze pracuje na oddziale ginekologicznym.

W tym odcinku

Z powodu powikłań cukrzycowych Bernard traci wszystkie palce u nogi, w której wystąpiła martwica. Przemek obawia się, że to nie koniec i konieczna będzie amputacja całej stopy. Latoszek coraz dotkliwiej odczuwa efekty działania syndromu stresu pourazowego. W konfliktowych sytuacjach z trudem udaje mu się nad sobą zapanować. Na domiar złego jego spór z Agatą przybiera na sile. Podczas jednej z kłótni Witka ponoszą nerwy i lekarz rzuca się na koleżankę z pięściami. Roztrzęsiona kobieta mówi o jego problemach psychicznych Tretterowi. Doktor Krakowiak bardzo przeżywa śmierć Mamutu. Pogrążona w żałobie dziewczyna na nowo zbliża się do Przemka. Zuza spotyka także swoją byłą pacjentkę, Roksi. Okazuje się, że dziewczyna powoli wraca do zdrowia. Tymczasem Jan odbiera kolejny telefon od Beaty. Kobieta znów domaga się od niego pieniędzy w zamian za milczenie. Po rozmowie z szantażystką lekarz kontaktuje się z dawnym kolegą ze studiów Damianem, który także jest zamieszany w sprawę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także