Na dobre i na złe: Zapomnieć (598)

Na dobre i na złe

odc. 598: Zapomnieć

serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Jarosław Boberek, Adam Diato, Anita Sokołowska
Reżyseria:Grzegorz Lewandowski
W skrócie:Zuza nie rezygnuje ze ślubu z Mamutu, mimo że przyjaciele jej to odradzają. Trwają przygotowania do ceremonii. Niestety dochodzi do tragedii. Latoszek zauważa, że Agata ma słabość do nowego salowego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kulisy codziennej pracy lekarzy ze szpitala z podwarszawskiej Leśnej Górze. Widzowie poznają historię m.in. Wiktorii Manueli Consalidy (Katarzyna Dąbrowska), Agaty Woźnickiej (Emilia Komarnicka) i dwóch stażystek - Oli (Anna Karczmarczyk) i Klaudii (Julia Wyszyńska). Śledzą także losy chirurgów: Krzysztofa Radwana (Mateusz Damięcki), Piotra Gawryły (Marek Bukowski) oraz przyrodniej siostry Przemka Zapały (Marcin Rogacewicz), Hany Goldberg (Kamilla Baar), która w Leśnej Górze pracuje na oddziale ginekologicznym.

W tym odcinku

Zuza nie rezygnuje ze ślubu z Mamutu (Adam Diato), mimo że przyjaciele z Leśnej Góry nadal jej to odradzają. Trwają przygotowania do ceremonii. Niestety w tym ważnym dla obojga dniu dochodzi do tragedii. Latoszek zauważa, że Agata ma słabość do nowego salowego, Szczepana. Wyśmiewa się z koleżanki, ale w rzeczywistości jest o chłopaka zazdrosny. Pod jego opiekę trafia tymczasem chory na cukrzycę Bernard (Jaroslaw Boberek). Mężczyzna ma na stopie trudno gojącą się ranę, lecz mimo to nie stosuje się do zaleceń specjalistów. Doktor Latoszek ma zmusić krnąbrnego pacjenta, by w końcu zadbał o swoje zdrowie. Przemek zauważa na ulicy dziwnie zachowującego się mężczyznę. Okazuje się, że cierpi on na amnezję. Pacjent trafia do szpitala, ale po kilku godzinach jego stan gwałtownie się pogarsza. Gdy w klinice zjawia się żona chorego, ten jej nie poznaje.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także