Na dobre i na złe: Zaufaj mi! (597)

Na dobre i na złe

odc. 597: Zaufaj mi!

serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Karolina Wańczys, Anita Sokołowska, Dorota Ignatjew
W skrócie:Ola spotyka się z matką. Wyznaje jej, że rozstała się z Przemkiem i przedstawia swojego nowego ukochanego - Jana. Na onkologię trafia cierpiąca na raka dwunastnicy Agnieszka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kulisy codziennej pracy lekarzy ze szpitala z podwarszawskiej Leśnej Górze. Widzowie poznają historię m.in. Wiktorii Manueli Consalidy (Katarzyna Dąbrowska), Agaty Woźnickiej (Emilia Komarnicka) i dwóch stażystek - Oli (Anna Karczmarczyk) i Klaudii (Julia Wyszyńska). Śledzą także losy chirurgów: Krzysztofa Radwana (Mateusz Damięcki), Piotra Gawryły (Marek Bukowski) oraz przyrodniej siostry Przemka Zapały (Marcin Rogacewicz), Hany Goldberg (Kamilla Baar), która w Leśnej Górze pracuje na oddziale ginekologicznym.

W tym odcinku

Ola spotyka się z matką. Wyznaje jej, że rozstała się z Przemkiem i przedstawia swojego nowego ukochanego - Jana. Na oddziale podopieczną młodej lekarki zostaje ciężarna na wózku inwalidzkim, Beata. Kobieta powraca do szpitala na badania tuż przed porodem. Z kolei na onkologię trafia cierpiąca na raka dwunastnicy Agnieszka. Zrezygnowana kobieta nie ma siły walczyć z chorobą i nie wierzy, że lekarze zdołają jej pomóc. Podczas sprzątania sali Blanka znajduje na podłodze marihuanę. Wiktoria, która później zauważa narkotyk u córki, zaczyna podejrzewać, że dziewczyna wpadła w nałóg.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także