x
Na dobre i na złe: Zaufanie (633)

Na dobre i na złe

odc. 633: Zaufanie

serial obyczajowy Polska 2016   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Piotr Garlicki, Marek Bukowski
Reżyseria:Artur Urbański
W skrócie:Doktor Krakowiak zajmuje się skazanym za morderstwo Góralem. Nie wie, że planuje on ucieczkę. Pacjentka Oli ucierpiała w wyniku błędu lekarza. Adam wciąż namawia Wiktorię do rozwodu z Rzepeckim.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy personelu medycznego z Leśnej Góry. Lekarze zmierzą się z kolejnymi trudnymi przypadkami. Muszą wykorzystać całą swoją wiedzę i doświadczenie, niosąc pomoc potrzebującym. Jednocześnie borykają się z licznymi problemami osobistymi, co nie pozostaje bez wpływu na ich pracę.

W tym odcinku

Doktor Krakowiak nadal zajmuje się Góralem, mężczyzną skazanym za morderstwo. Nie zdaje sobie sprawy, że więzień planuje ucieczkę ze szpitala. W tym czasie Ola opiekuje się Pauliną, młodą matką, która ma stomię w wyniku błędu lekarza. Z kolei Adam wciąż namawia Wiktorię, by rozwiodła się z Rzepeckim. Sam nadal pozostaje w bliskich relacjach z Anetą. Podczas wspólnego wypadu na trening dziewczyna zbyt mocno chwyta przyjaciela za nadgarstek i chirurg nabawia się kontuzji. A doktor Consalida odkrywa, że Aneta stara się o posadę rehabilitantki w Leśnej Górze.

Występują (pokaż wszystkich)