Na dobre i na złe: Zwycięzca (630)

Na dobre i na złe

odc. 630: Zwycięzca

serial obyczajowy Polska 2016   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Piotr Garlicki, Marek Bukowski
Reżyseria:Grzegorz Lewandowski
W skrócie:Julka przypadkowo odkrywa, że spodziewa się dziecka. Consalida martwi się o Adama, który chce się podjąć bardzo ryzykownej operacji. Falkowicz ma powód do radości - stan Katarzyny Smudy się poprawia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy personelu medycznego z Leśnej Góry. Lekarze zmierzą się z kolejnymi trudnymi przypadkami. Muszą wykorzystać całą swoją wiedzę i doświadczenie, niosąc pomoc potrzebującym. Jednocześnie borykają się z licznymi problemami osobistymi, co nie pozostaje bez wpływu na ich pracę.

W tym odcinku

Julka zostaje zaatakowana przez agresywnego pacjenta, który znajduje się pod wpływem dopalaczy. Przez przypadek lekarka rani się igłą. W obawie przed zakażeniem robi badania kontrolne krwi i w ten sposób odkrywa, że spodziewa się dziecka. Wiktoria od pewnego czasu źle się czuje. Podejrzewa, że jest w ciąży. Doktor Consalida martwi się też o Adama, który chce się podjąć operowania pacjenta z glejakiem kręgosłupa. W razie niepowodzenia, co jest w tym trudnym zabiegu jest prawdopodobne, kariera młodego chirurga legnie w gruzach. Stan Kasi Smudy poprawia się. Falkowicz ma powód do radości. Z kolei doktor Latoszek zajmuje się starsza pacjentką, która cierpi z powodu hiperglikemii. Podejrzewa, że stan chorej celowo pogorszył jej syn.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także