Na dobre i na złe: Najlepszy moment (631)

Na dobre i na złe

odc. 631: Najlepszy moment

serial obyczajowy Polska 2016   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Zbigniew Koźmiński, Piotr Garlicki
Reżyseria:Grzegorz Lewandowski
W skrócie:W Leśnej Górze zjawia się profesor Bart, z dawny kochanek Burskiej. Specjalista na prośbę Wiktorii zgadza się wziąć udział w operacji. Ma wyciągnąć stalowy pręt, który utkwił w głowie pacjenta.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy personelu medycznego z Leśnej Góry. Lekarze zmierzą się z kolejnymi trudnymi przypadkami. Muszą wykorzystać całą swoją wiedzę i doświadczenie, niosąc pomoc potrzebującym. Jednocześnie borykają się z licznymi problemami osobistymi, co nie pozostaje bez wpływu na ich pracę.

W tym odcinku

Julia dowiaduje się, że odziedziczyła gen odpowiedzialny za chorobę Alzheimera. Załamana diagnozą lekarka wyznaje Latoszkowi, że nie cieszy się z tego, że niebawem zostanie matką. W Leśnej Górze zjawia się profesor Bart, z którym Burska miała przelotny romans. Specjalista przyjeżdża do Polski na konferencję medyczną, ale na prośbę Wiktorii zgadza się też wziąć udział w skomplikowanej operacji mózgu. Pacjentem jest młody mężczyzna, Michał, któremu stalowy pręt przebił czaszkę. Ranny miał wypadek, gdy jechał do Leśnej Góry, do swojej ciężarnej żony. Okazuje się, że życie matki i dziecka jest zagrożone.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także