Na dobre i na złe: Ukryte intencje (632)

Na dobre i na złe

odc. 632: Ukryte intencje

serial obyczajowy Polska 2016   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Jan Zmit, Piotr Garlicki
Reżyseria:Artur Urbański
W skrócie:Zuza w tajemnicy przed przyjaciółmi pracuje w więzieniu, gdzie opiekuje się osadzonymi. Na oddział zostaje przyjęta nastolatka, córka telewizyjnej gwiazdy, która cierpi na zaburzenia odżywiania.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy personelu medycznego z Leśnej Góry. Lekarze zmierzą się z kolejnymi trudnymi przypadkami. Muszą wykorzystać całą swoją wiedzę i doświadczenie, niosąc pomoc potrzebującym. Jednocześnie borykają się z licznymi problemami osobistymi, co nie pozostaje bez wpływu na ich pracę.

W tym odcinku

Zuza w tajemnicy przed przyjaciółmi pracuje w więzieniu, gdzie opiekuje się osadzonymi (Jan Zmit i Jacek Długosz). Przemek odkrywa jej sekret, gdy do szpitala trafia podopieczny doktor Krakowiak - mężczyzna z wieloletnim wyrokiem za morderstwo. Na oddział zostaje przyjęta także nastolatka, córka telewizyjnej gwiazdy, która cierpi na zaburzenia odżywiania. Szczepan organizuje dla Agaty niespodziankę z okazji rocznicy pierwszego pocałunku. Nie wie, że w tym samym czasie pielęgniarki urządzają dla niego otrzęsiny w szpitalu. W życiu lekarzy z Leśnej Góry ponownie pojawiają się też Blanka (Pola Gonciarz) i prof. Bart, którzy wracają do Polski z zagranicy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także