Na dobre i na złe: Wybacz mi (733)

Na dobre i na złe

odc. 733: Wybacz mi

serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Michał Żebrowski, Grzegorz Daukszewicz
W skrócie:Marcin szykuje się do ucieczki z kraju. W końcu dowiaduje się, że to Wera zdradziła mediom informacje dotyczące Zubrzyckiego. Tymczasem Michał opiekuje się Sandrą. Dziewczyna przeszła wiele operacji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy personelu ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarze muszą zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami medycznymi. Wielu z nich podejmie też decyzje, które odmienią ich życie prywatne. Widzowie przekonają się, jak potoczy się historia Leny i Latoszka, profesora Falkowicza, a także związku Wiktorii i Adama.

W tym odcinku

Marcin szykuje się do ucieczki z kraju. W końcu dowiaduje się, że to Wera zdradziła mediom informacje dotyczące Zubrzyckiego. Tymczasem Michał opiekuje się Sandrą. Dziewczyna przeszła już wiele operacji i wciąż ma problemy z chodzeniem. Hania natomiast rozpoznaje w pacjentce ofiarę swojego ojca. Zbigniew Sikorka pracował na kolei jako dróżnik i kilka lat temu popełnił błąd, który doprowadził do tragicznego wypadku. Teraz mężczyzna odbywa za to karę więzienia i zmaga się z depresją. Blankę odwiedza sąsiadka, Agnieszka. Kobieta skarży się na silny ból brzucha. W szpitalu doktor Radwan stawia zaskakującą diagnozę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także