Na dobre i na złe: Trzeba być dobrej myśli (848)

Na dobre i na złe

odc. 848: Trzeba być dobrej myśli

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Michał Żebrowski, Emil Musialski, Marta Żmuda Trzebiatowska, Mateusz Janicki
Reżyseria:Adam Guziński
W skrócie:Do Leśnej Góry trafia Kajtek, który nagle stracił wzrok. Gdy Bart i Tretter starają się postawić diagnozę, stan zdrowia dziecka natychmiast się pogarsza. Gawryło przekazuje Radwanowi wyniki badań.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze, którzy codziennie walczą o zdrowie i życie swoich pacjentów, podejmując trudne decyzje. Także w życiu prywatnym mierzą się z licznymi wyzwaniami, przeżywając sukcesy i porażki.

W tym odcinku

Do Leśnej Góry trafia kilkuletni Kajtek, który nagle stracił wzrok. Gdy Bart oraz Tretter starają się postawić diagnozę, stan zdrowia dziecka natychmiast się pogarsza. Gawryło, umawia się na spotkanie z detektywem, którego kobieta zatrudniła, aby odnalazł jej zaginionego męża. Później Asia przekazuje Radwanowi wyniki badań genetycznych w sprawie ojcostwa Kuby. Okazuje się, że mężczyzna jest biologicznym ojcem chłopca. Matka postanawia sama powiedzieć o tym Kubusiowi. Dziecko wybucha jednak płaczem i nie chce mieć drugiego ojca. Matylda zaprzyjaźnia się z Teodorem. Znajomość ta niepokoi jednak Falkowicza. Prokurator Siekierski zgadza się, by Wilczewski zobaczył się z bliskimi i swoją córką. Pomimo krótkiej rozmowy, w Michale odżywa wola walki.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)