Na dobre i na złe: Lustrzane odbicie (761)

Na dobre i na złe

odc. 761: Lustrzane odbicie

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Michał Żebrowski, Grzegorz Daukszewicz
Reżyseria:Grzegorz Lewandowski
W skrócie:Agata obejmuje stanowisko ordynatora interny. Wciąż nie wie jednak o ślubie Szczepana. Prawdę poznaje dopiero wtedy, gdy bez uprzedzenia zjawia się w jego domu, a drzwi otwiera jej Lina.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy personelu ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarze muszą zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami medycznymi. Wielu z nich podejmie też decyzje, które odmienią ich życie prywatne.

W tym odcinku

Agata obejmuje stanowisko ordynatora interny. Gdy wpada na Jakuba, myli go z jego bratem bliźniakiem. Nieporozumienie wyjaśnia Konica. Niebawem doktor Grabski naraża się przełożonej. Choć Kazia i Tadek namawiają go, by skonsultował z nią trudny przypadek, on po rozmowie z Borysem obawia się surowej szefowej. Gdy popełnia błąd, Woźnicka zabrania mu badania pacjentów. Tymczasem Julka mówi jej, że wyszła za Artura. Agata wciąż nie wie jednak o ślubie Szczepana. Prawdę poznaje dopiero wtedy, gdy bez uprzedzenia zjawia się w jego domu, a drzwi otwiera jej Lina. Zdziwiona Woźnicka udaje, że nic się nie stało. Wyjaśnia, że jej mieszkanie jest jeszcze zajęte przez lokatorów i potrzebuje miejsca, gdzie mogłaby się zatrzymać. Marcin odkrywa, że Dominika straciła pamięć. Nie ma już żadnych wspomnień związanych z ich romansem. Tymczasem Grec ostrzega Molendę, że prokurator Kąkol chce oskarżyć go o morderstwo. Zdenerwowany mężczyzna, który do tej pory myślał, że chodzi o sprawę Zubrzyckiego, próbuje dowiedzieć się czegoś więcej. Umawia się na spotkanie z dawnym znajomym Kosickim "Kosą". Nie udaje mu się jednak uzyskać żadnych informacji. Jego kolega zostaje ugodzony nożem i w ciężkim stanie trafia do szpitala. Doktor Jakubek i stażyści opiekują się Modestem, u którego lekarze podejrzewają problemy z sercem. Wyniki badań nie przynoszą dobrych wiadomości. Chory prosi Kazię, by skontaktowała się w jego imieniu z ukochaną sprzed lat, Dorotą.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także