Na dobre i na złe: Inny punkt widzenia (512)

Na dobre i na złe

odc. 512: Inny punkt widzenia

serial obyczajowy Polska 2013   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Piotr Garlicki, Marek Bukowski
Reżyseria:Kordian Piwowarski
W skrócie:Do szpitala trafia po wypadku niewidoma pisarka. Na tablicy informacyjnej szpitala pojawiają się zdjęcia Wiki i Falkowicza na bankiecie

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial opowiada o osobistych i zawodowych problemach personelu szpitala w fikcyjnym podwarszawskim miasteczku Leśna Góra. Widzowie poznają historię trójki młodych rezydentów: Wiktorii Manueli Consalidy (Katarzyna Dąbrowska), Agaty Woźnickiej (Emilia Komarnicka) oraz Przemka Zapały (Marcin Rogacewicz). Śledzą także losy chirurgów: doktora Michała Sambora (Radosław Krzyżowski), Piotra Gawryły (Marek Bukowski) oraz przyrodniej siostry Przemka, Hany Goldberg, która w Leśnej Górze pracuje na oddziale ginekologicznym.

W tym odcinku

Do szpitala po wypadku trafia niewidoma pisarka, Roma. Kobieta jest zdenerwowana, gdyż w zamieszaniu zaginął laptop, na którym pisała nową książkę. Wkrótce w klinice pojawia się chłopak, który ją okradł i próbuje podrzucić torbę. Zdzisława, śpiewaczka operowa, jest niezadowolona z przepisanego przez Lenę środka przeciwbólowego i żąda zmiany lekarza. Okazuje się, że artystka była uzależniona od poprzedniego leku. Lena przychyla się jednak do jej prośby i pacjentkę przejmuje Agata. Latoszkowie mają kłopoty w małżeństwie. Lena jest zmęczona opieką nad cierpiącym na ospę Felkiem, a Witek, który nie przechodził tej choroby, nocuje u Konicy. Mężczyzna żali się koledze, że żona go zaniedbuje. Do zespołu Leśnej Góry dołącza chirurg, Adam Krajewski, dobry znajomy Falkowicza. Sambor jest zaskoczony, że lekarz dostał u nich pracę. Na tablicy informacyjnej szpitala pojawiają się zdjęcia z bankietu. Są wśród nich fotografie Wiki i Falkowicza, które wywołują poruszenie wśród personelu. W prezencie urodzinowym profesor przesyła Wiktorii lampiony, które wieczorem razem puszczają w niebo. Proponuje lekarce, by dołączyła do jego zespołu naczyniowego, a później zabiera na przyjęcie, na którym czekają już przyjaciele z tortem i szampanem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także