Na dobre i na złe: Dobra kobieta (627)

Na dobre i na złe

odc. 627: Dobra kobieta

serial obyczajowy Polska 2016   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Piotr Garlicki, Marek Bukowski
Reżyseria:Anna Jadowska
W skrócie:Andrzej wraca z Matyldą z wakacji. Podczas wizyty u matki dziecka odkrywa, że stan chorej znacznie się pogorszył. Do szpitala powraca Roksi, dawna pacjentka Zuzy. Dziewczyna ma problemy ze zdrowiem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy personelu medycznego z Leśnej Góry. Lekarze zmierzą się z kolejnymi trudnymi przypadkami. Muszą wykorzystać całą swoją wiedzę i doświadczenie, niosąc pomoc potrzebującym. Jednocześnie borykają się z licznymi problemami osobistymi, co nie pozostaje bez wpływu na ich pracę.

W tym odcinku

Andrzej wraca z Matyldą z wakacji. Podczas wizyty w szpitalu, u matki dziecka, z zaniepokojeniem odkrywa, że stan chorej znacznie się pogorszył od ostatniego razu. Podekscytowany Adam szuka mieszkania, w którym mógłby zacząć nowe życie z Wiktorią. Szczepan zaczyna wymarzoną pracę jako pielęgniarz. Do szpitala powraca Roksi dawna pacjentka Zuzy, która przez błąd lekarki przez kilka tygodni była pogrążona w śpiączce. Okazuje się, że dziewczyna ma kolejne problemy ze zdrowiem, tym razem chodzi o serce. Radwan angażuje się w pomoc ciężarnej bizneswoman. Kobieta przez długi czas lekceważyła badania kontrolne, a niedawno dowiedziała się, że ma raka.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także