Na dobre i na złe: Czyje na wierzchu (628)

Na dobre i na złe

odc. 628: Czyje na wierzchu

serial obyczajowy Polska 2016   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Agnieszka Kaczorowska, Anita Sokołowska, Elizabeth Duda
Reżyseria:Grzegorz Lewandowski
W skrócie:Latoszek poznaje w klubie nocnym tancerkę erotyczną Sarę. Dziewczyna nagle zaczyna kaszleć krwią. Na oddział chirurgiczny trafia Francuzka Amelie, która ma przejść operację przepukliny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy personelu medycznego z Leśnej Góry. Lekarze zmierzą się z kolejnymi trudnymi przypadkami. Muszą wykorzystać całą swoją wiedzę i doświadczenie, niosąc pomoc potrzebującym. Jednocześnie borykają się z licznymi problemami osobistymi, co nie pozostaje bez wpływu na ich pracę.

W tym odcinku

Latoszek poznaje w klubie nocnym tancerkę erotyczną Sarę. Dziewczyna trafia do szpitala, gdy nagle zaczyna kaszleć krwią. Na oddział chirurgiczny trafia Francuzka Amelie, która ma przejść operację przepukliny. Towarzyszy jej przyjaciel i tłumacz jednocześnie, Filip. Mężczyzna zachowuje się w niepokojący sposób. Zaczyna również mieć problemy z pamięcią. Julka wdaje się w konflikt z Falkowiczem, gdy asystuje mu przy kolejnym zabiegu. Lekarka zarzuca profesorowi, że zostawił w ciele pacjentki gazik. Andrzej postanawia złożyć oficjalną skargę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także