Na dobre i na złe: Transakcja wiązana (567)

Na dobre i na złe

odc. 567: Transakcja wiązana

serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
Występują:Antonina Gawron, Bartosz Opania, Karol Górski, Anita Sokołowska
W skrócie:Witek dowiaduje się od Konicy, że Lena pozwała szpital w Leśnej Górze. Krajewski próbuje zdiagnozować chorobę Falkowicza. Gromadzi materiały o skutkach skażeń chemicznych.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial opowiada o osobistych i zawodowych problemach personelu szpitala z fikcyjnego podwarszawskiej miejscowości Leśna Góra. Widzowie poznają historię trójki młodych rezydentów: Wiktorii Manueli Consalidy (Katarzyna Dąbrowska), Agaty Woźnickiej (Emilia Komarnicka) oraz Przemka Zapały (Marcin Rogacewicz), dwóch młodych stażystek - Oli (Anna Karczmarczyk) i Klaudii (Julia Wyszyńska). Śledzą także losy chirurgów: doktora Michała Sambora (Radosław Krzyżowski), Piotra Gawryły (Marek Bukowski) oraz przyrodniej siostry Przemka, Hany Goldberg, która w Leśnej Górze pracuje na oddziale ginekologicznym.

W tym odcinku

Lena wciąż czuwa przy chorym Latoszku. W rozmowie z Konicą Witek dowiaduje się, że jego żona pozwała szpital w Leśnej Górze do sądu. Doktor Krajewski próbuje zdiagnozować chorobę Falkowicza. Gromadzi materiały o skutkach skażeń chemicznych. Wiktoria ponosi konsekwencje zwolnienia Przemka. Mimo że miała powód - Zapała przeprowadził zabieg na zamkniętym bloku operacyjnym - przyjaciele odwracają się od niej. Agata zaczyna jawnie okazywać jej niechęć. Gdy pod opiekę lekarek trafia sympatyczny piekarz Karol, wchodzą ze sobą w konflikt. Na miejsce Przemka zjawia się nowy rezydent, którego Tretter przyjmuje zamiast Klaudii. To Jan Stanisławski, młody naukowiec, który był wykładowcą Oli.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także