x
Na dobre i na złe: Dobra nowina (634)

Na dobre i na złe

odc. 634: Dobra nowina

serial obyczajowy Polska 2016   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Julia Wyszyńska, Anita Sokołowska, Joanna Osyda
Reżyseria:Grzegorz Lewandowski
W skrócie:Kasia ma obawy, że Falkowicz odbierze jej córkę. Postanawia wyprowadzić się z Matyldą z jego domu. Profesor Bart przyjmuje propozycję pracy w Leśnej Górze. Tretter nie do końca może w to uwierzyć.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy personelu medycznego z Leśnej Góry. Lekarze zmierzą się z kolejnymi trudnymi przypadkami. Muszą wykorzystać całą swoją wiedzę i doświadczenie, niosąc pomoc potrzebującym. Jednocześnie borykają się z licznymi problemami osobistymi, co nie pozostaje bez wpływu na ich pracę.

W tym odcinku

Kasia ma obawy, że Falkowicz odbierze jej córkę. Postanawia wyprowadzić się z Matyldą z jego domu. Spędza z nastolatką niemal cały dzień, po którym dziewczyna uświadamia sobie, że jej matka nie zachowuje się normalnie. Tymczasem obaj Konica i Stanisławski są w romantycznym nastroju i planują oświadczyny. Zamierzają zaskoczyć swoje partnerki. Profesor Bart przyjmuje za to propozycję pracy w Leśnej Górze, w co Tretter nie do końca może uwierzyć. Pierwszą operację w nowym miejscu wykonuje wspólnie z Falkowiczem, który mimo jego bogatego dorobku nie ma do niego zaufania. Szczepan jest na lodowisku świadkiem wypadku, w którym zostaje ciężko ranny jego kolega - Karol.

Występują (pokaż wszystkich)