Na dobre i na złe: Moje marzenie (570)

Na dobre i na złe

odc. 570: Moje marzenie

5.2/10
serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Jakub Jankiewicz, Piotr Garlicki
Reżyseria:Grzegorz Lewandowski
W skrócie:Latoszek dostaje wezwanie do prokuratury wojskowej. Na korytarzu spotyka Zuzę. Od niej dowiaduje się, że podczas ich akcji w Afryce zaginęła broń. Pod opiekę Wiktorii trafia muzyk jazzowy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial opowiada o osobistych i zawodowych problemach personelu szpitala z fikcyjnego podwarszawskiej miejscowości Leśna Góra. Widzowie poznają historię trójki młodych rezydentów: Wiktorii Manueli Consalidy (Katarzyna Dąbrowska), Agaty Woźnickiej (Emilia Komarnicka) oraz Przemka Zapały (Marcin Rogacewicz), dwóch młodych stażystek - Oli (Anna Karczmarczyk) i Klaudii (Julia Wyszyńska). Śledzą także losy chirurgów: doktora Michała Sambora (Radosław Krzyżowski), Piotra Gawryły (Marek Bukowski) oraz przyrodniej siostry Przemka, Hany Goldberg, która w Leśnej Górze pracuje na oddziale ginekologicznym.

W tym odcinku

Latoszek dostaje wezwanie do prokuratury wojskowej. Przesłuchanie prowadzi pułkownik Kozubik (Piotr Seweryński). Na korytarzu Witek spotyka Zuzę. Od niej dowiaduje się, że podczas ich wspólnej akcji w Afryce zaginęła broń. Andrzej próbuje zniechęcić Adama do kolejnych spotkań z Romą, wiedząc, że ich związek nie ma przyszłości. Zakochany chirurg ignoruje jednak rady brata i umawia się z dziewczyną na randkę. Pod opiekę Wiktorii trafia muzyk jazzowy. Choć pacjent przeszedł niedawno operację, chce wziąć udział w ważnym koncercie. Jest tak zdesperowany, że rozważa nawet ucieczkę ze szpitala. Na oddziale doktor Consalidy przebywa także mały Staś (Jakub Jankiewicz). Nieuleczalnie chory chłopiec marzy o tym, by zostać chirurgiem. Hana i Radwan podejmują decyzję o zakończeniu ciąży Heleny. Van Graaf ma przekonać Grzegorza, by zgodził się na oddanie organów żony do przeszczepu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także