Na dobre i na złe: Pod powiekami (569)

Na dobre i na złe

odc. 569: Pod powiekami

5.2/10
serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Natalia Klimas, Piotr Garlicki
Reżyseria:Kordian Piwowarski
W skrócie:Gawryło zostaje oskarżony przez pacjentkę o molestowanie. Hana opiekuje się Marceliną i jej przyjaciółką Martą, które zaszły w podobnym momencie w ciążę i niemal jednocześnie rodzą dzieci.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial opowiada o osobistych i zawodowych problemach personelu szpitala z fikcyjnego podwarszawskiej miejscowości Leśna Góra. Widzowie poznają historię trójki młodych rezydentów: Wiktorii Manueli Consalidy (Katarzyna Dąbrowska), Agaty Woźnickiej (Emilia Komarnicka) oraz Przemka Zapały (Marcin Rogacewicz), dwóch młodych stażystek - Oli (Anna Karczmarczyk) i Klaudii (Julia Wyszyńska). Śledzą także losy chirurgów: doktora Michała Sambora (Radosław Krzyżowski), Piotra Gawryły (Marek Bukowski) oraz przyrodniej siostry Przemka, Hany Goldberg, która w Leśnej Górze pracuje na oddziale ginekologicznym.

W tym odcinku

Gawryło zostaje oskarżony przez pacjentkę, Annę, o molestowanie. Hana opiekuje się Marceliną i jej przyjaciółką Martą, które zaszły w podobnym momencie w ciążę i niemal jednocześnie rodzą dzieci. Obie kobiety ukrywają bolesny sekret. Falkowicz robi wszystko, by po raz kolejny spotkać się z doktor Gratz i poznać skład jej rzekomo cudownego leku. Próbuje też ocalić życie Romie - niewidomej pisarce, która ma guza mózgu. Pozostali lekarze z Leśnej Góry nie wiedzą o jej chorobie. Krajewski ulega fascynacji dziewczyną, nie wiedząc, że jest ona umierająca. Prosi, by pomogła jego pacjentowi, Zygmuntowi, który stracił wzrok na skutek brutalnego pobicia.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także