Na dobre i na złe: Oswoić ból (568)

Na dobre i na złe

odc. 568: Oswoić ból

5.2/10
serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
Występują:Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Piotr Garlicki, Marek Bukowski
Reżyseria:Kordian Piwowarski
W skrócie:W magazynie plotkarskim pojawia się sensacyjny artykuł o jednej z pacjentek. Hana boi się, że skandal zaszkodzi mężowi kobiety. Kinga dowiaduje się od Wandy o chorobie Falkowicza.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial opowiada o osobistych i zawodowych problemach personelu szpitala z fikcyjnego podwarszawskiej miejscowości Leśna Góra. Widzowie poznają historię trójki młodych rezydentów: Wiktorii Manueli Consalidy (Katarzyna Dąbrowska), Agaty Woźnickiej (Emilia Komarnicka) oraz Przemka Zapały (Marcin Rogacewicz), dwóch młodych stażystek - Oli (Anna Karczmarczyk) i Klaudii (Julia Wyszyńska). Śledzą także losy chirurgów: doktora Michała Sambora (Radosław Krzyżowski), Piotra Gawryły (Marek Bukowski) oraz przyrodniej siostry Przemka, Hany Goldberg, która w Leśnej Górze pracuje na oddziale ginekologicznym.

W tym odcinku

Klaudia poznaje ojca Jana Stanisławskiego, Ksawerego, i oskarża profesora o faworyzowanie syna. W tym czasie w magazynie plotkarskim pojawia się sensacyjny artykuł o jednej z pacjentek szpitala. Ciężarna kobieta zmarła, jej dziecko udało się uratować. Hana boi się, że medialny skandal zaszkodzi mężowi pacjentki, Grzegorzowi. Wszyscy zastanawiają się, skąd prasa dowiedziała się o tym przypadku. Wkrótce wychodzi na jaw, że zawiniła Klaudia, która opowiedziała o swojej pracy dziennikarzowi poznanemu w klubie. Twierdzi, że nie wiedziała, że mężczyzna jest z prasy. Kinga dowiaduje się od Wandy o chorobie męża. Była żona próbuje załatwić Falkowiczowi leczenie w specjalistycznej klinice w USA. Do Leśnej Góry wraca niewidoma pisarka Roma. Dziewczyna od razu trafia na stół operacyjny.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także