Na dobre i na złe: Detoks (579)

Na dobre i na złe

odc. 579: Detoks

serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
Występują:Dorota Naruszewicz, Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Piotr Garlicki
W skrócie:Hana odkrywa, że jest w ciąży. Nie ma pewności, czyje to dziecko - męża czy kochanka. Falkowicz mówi Van Graafowi, że wciąż jest pod wpływem leków doktor Gratz. Prosi lekarza o przysługę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial opowiada o osobistych i zawodowych problemach personelu szpitala z fikcyjnego podwarszawskiej miejscowości Leśna Góra. Widzowie poznają historię trójki młodych rezydentów: Wiktorii Manueli Consalidy (Katarzyna Dąbrowska), Agaty Woźnickiej (Emilia Komarnicka) oraz Przemka Zapały (Marcin Rogacewicz), dwóch młodych stażystek - Oli (Anna Karczmarczyk) i Klaudii (Julia Wyszyńska). Śledzą także losy chirurgów: doktora Michała Sambora (Radosław Krzyżowski), Piotra Gawryły (Marek Bukowski) oraz przyrodniej siostry Przemka, Hany Goldberg, która w Leśnej Górze pracuje na oddziale ginekologicznym.

W tym odcinku

Hana ma wyrzuty sumienia, że zdradziła Piotra. Lekarka wpada w popłoch, gdy okazuje się, że jest w ciąży. Nie ma pewności, czyje to dziecko. Jan odnosi wrażenie, że jego ojciec narzuca się Klaudii. Obaj mężczyźni ostro się ze sobą sprzeczają. Falkowicz mówi Van Graafowi, że w jego organizmie wciąż obecny jest narkotyk pochodzący z leku od doktor Gratz. Prosi lekarza, by w tajemnicy przed Consalidą, przeprowadził odtrucie. W Leśnej Górze na operację czekają dwie pacjentki - Ewa (Dorota Naruszewicz) i Bogusia. Kobiety leżą na tej samej sali i jak się okazuje mają wspólnego męża - Jacka.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także