Miłość nad rozlewiskiem (11/13)

Miłość nad rozlewiskiem

odc. 11/13

5.2/10
serial obyczajowy Polska 2010   od 12 lat
Występują:Joanna Brodzik, Małgorzata Braunek, Jerzy Schejbal, Bartłomiej Kasprzykowski
Reżyseria:Adek Drabiński
W skrócie:Sławek próbuje poradzić sobie z faktem, że z dnia na dzień został ojcem. Barbara i Tomasz wracają z romantycznej wycieczki do Barcelony. Janusz kontynuuje terapię.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy bohaterów serialu "Dom nad rozlewiskiem", ukazującym życiowe perypetie Barbary, jej córki Gosi i wnuczki Marysi. Akcja kontynuacji również toczy się na Mazurach. Pojawiają się w niej nowe postacie: wytworna i egzaltowana aktorka Ewa Stern (Maria Pakulnis), która przybywa nad rozlewisko w poszukiwaniu wspomnień, Orest (Piotr Polak) - rzeźbiarz ze wschodu, który zakochuje się w Pauli, oraz Mirka (Sylwia Juszczak).

W tym odcinku

Sławek próbuje poradzić sobie z faktem, że z dnia na dzień został ojcem. Paula jest wyraźnie zazdrosna o relacje ukochanego z jego dawną partnerką, a zarazem matką Rysia, Iloną. Zaczyna również mieć wątpliwości, czy razem będą w stanie stworzyć udaną i szczęśliwą rodzinę. Tymczasem Barbara i Tomasz wracają z romantycznej wycieczki do Barcelony. Kaśka niecierpliwie czeka na nich. Przygotowuje leśniczówkę na przyjazd pary. Janusz kontynuuje terapię. W liście do Małgosi wyznaje, że bardzo za nią tęskni. Kobieta uświadamia sobie jednak, że w jej życiu nie ma już miejsca dla Lisowskiego. Jednocześnie postanawia ona wrócić do Warszawy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)