Miłość nad rozlewiskiem (9/13)

Miłość nad rozlewiskiem

odc. 9/13

serial obyczajowy Polska 2010   od 12 lat
Występują:Joanna Brodzik, Małgorzata Braunek, Jerzy Schejbal, Bartłomiej Kasprzykowski
Reżyseria:Adek Drabiński
W skrócie:Tomasz chce pojechać do Barcelony. Basia martwi się o jego zdrowie. Ze Stanów wraca Kamil, dawna miłość Elwiry. Zamierza odzyskać Elwirę i poznać swoją córkę. Janusz walczy z nałogiem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy bohaterów serialu "Dom nad rozlewiskiem", ukazującym życiowe perypetie Barbary, jej córki Gosi i wnuczki Marysi. Akcja kontynuacji również toczy się na Mazurach. Pojawiają się w niej nowe postacie: wytworna i egzaltowana aktorka Ewa Stern (Maria Pakulnis), która przybywa nad rozlewisko w poszukiwaniu wspomnień, Orest (Piotr Polak) - rzeźbiarz ze wschodu, który zakochuje się w Pauli, oraz Mirka (Sylwia Juszczak).

W tym odcinku

Tomasz chce spełnić swoje marzenie i pojechać na wycieczkę do Barcelony. Basia martwi się o jego zdrowie i boi się pobytu w obcym kraju. Małgosia prosi Marysię, by towarzyszyła babci w podróży. Ze Stanów wraca Kamil (Arkadiusz Głogowski) - dawna miłość Elwiry i ojciec Dominiki. Mężczyzna zamierza odzyskać miłość kobiety i poznać swoją córkę. Róża nie chce, żeby "kryminalista" Maciej pracował w kościele. Organista wyjeżdża z Pasymia. Janusz walczy z nałogiem. Wreszcie uświadamia sobie, że jest alkoholikiem i postanawia się leczyć. Sławek i Orest rywalizują o względy Pauli. Tymczasem do wsi przyjeżdża kilkuletni syn Sławka, o którego istnieniu mężczyzna nie wiedział.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także