Miłość nad rozlewiskiem (10/13)

Miłość nad rozlewiskiem

odc. 10/13

serial obyczajowy Polska 2010   od 12 lat
Występują:Joanna Brodzik, Małgorzata Braunek, Jerzy Schejbal, Bartłomiej Kasprzykowski
Reżyseria:Adek Drabiński
W skrócie:Sławek upewnia się, że pragnie związku z Paulą. Paulę odwiedza jej matka mieszkająca na stałe we Francji Kobietom nie jest łatwo się porozumieć. Między Marysią a Kubą dochodzi do kłótni.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy bohaterów serialu "Dom nad rozlewiskiem", ukazującym życiowe perypetie Barbary, jej córki Gosi i wnuczki Marysi. Akcja kontynuacji również toczy się na Mazurach. Pojawiają się w niej nowe postacie: wytworna i egzaltowana aktorka Ewa Stern (Maria Pakulnis), która przybywa nad rozlewisko w poszukiwaniu wspomnień, Orest (Piotr Polak) - rzeźbiarz ze wschodu, który zakochuje się w Pauli, oraz Mirka (Sylwia Juszczak).

W tym odcinku

Sławek upewnia się, że pragnie związać się z Paulą. Jednocześnie poznaje bliżej swego syna Rysia. Zaczyna spędzać z chłopcem coraz więcej czasu. Z kolei Paulę odwiedza jej matka (Olga Bończyk), mieszkająca na stałe we Francji ze swoim partnerem Serge'em oraz młodszym dzieckiem. Kobietom nie łatwo jest się porozumieć. W drodze nad rozlewisko między Marysią a Kubą dochodzi do kłótni. Dziewczyna wciąż wypomina ukochanemu, że podczas pobytu w Stanach zdradził ją z niejaką Suzi. W pewnym momencie para zauważa Wrońskiego, który dźwiga pień drzewa. Kuba pomaga mu i doznaje kontuzji. W Biebrzy Janusz leczy się z alkoholizmu. Pomaga mu przyjaciel Olgierd (Jacek Bieleński).

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)