Malanowski i partnerzy: Apartament (767)

Malanowski i partnerzy: Apartament (767)

3.8/10
serial fabularno-dokumentalny Polska 2015   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Malanowski pomaga synowi swojego przyjaciela, Darkowi Kwiecińskiemu, który obudził się obok nieżywej kobiety. Mężczyzna zaprzecza, że zna ofiarę. Twierdzi, że noc spędził z niedawno poznaną Moniką.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ciąg dalszy perypetii właściciela agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka (Tomasz Mandes), Marka (Marek Krupski), Magdy (Magdalena Rembacz) i Anny (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Malanowski pomaga synowi swojego przyjaciela, Darkowi Kwiecińskiemu, który obudził się obok nieżywej kobiety. Mężczyzna zaprzecza, że zna ofiarę. Twierdzi, że noc spędził z niedawno poznaną Moniką. Śledczy próbują namierzyć jego kochankę. Tymczasem badania toksykologiczne wykazują, że Darek został odurzony. Natomiast Markowi udaje się ustalić tożsamość zamordowanej kobiety - to ekskluzywna prostytutka Laura Miciel. Sprawa komplikuje się jeszcze bardziej, gdy wychodzi na jaw, że klient Malanowskiego skłamał, mówiąc, że nie zna ofiary.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także