Malanowski i partnerzy: W poszukiwaniu prawdy (634)

Malanowski i partnerzy: W poszukiwaniu prawdy (634)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Marek obserwuje Natalię, dorabiającą w restauracji jej ojca, Marcela - klienta detektywów. Staje się świadkiem kłótni między krewnymi, a następnie kradzieży, której dopuszcza się dziewczyna.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna cześć perypetii właściciela warszawskiej agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka Krupskiego, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Marek obserwuje nastoletnią Natalię, dorabiającą w restauracji jej ojca, Marcela - klienta detektywów. Najpierw staje się świadkiem kłótni między krewnymi, a następnie kradzieży, której dopuszcza się dziewczyna. Informuje o tym klientowi i macosze Natalii, Anecie. Małżonkowie zaczynają się awanturować o brak zainteresowania córką. Marcel prosi ludzi Malanowskiego, żeby sprawdzili, dlaczego córka go okradła. Boi się, że podobnie jak jego syn, Michał, jest uzależniona od narkotyków. Detektywi dowiadują się, że dziewczyna kradnie i pożycza pieniądze od koleżanek. Pewnego dnia zjawiają się w popularnym miejscu spotkań młodzieży. Widzą Natalię, rozmawiającą z bratem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także