Malanowski i partnerzy: Miłość złodzieja (635)

Malanowski i partnerzy: Miłość złodzieja (635)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Były więzień, Zigi, prosi detektywów, aby odnaleźli jego dziewczynę i syna, Frania. Malanowski przyjmuje zlecenie. Tomek nie wierzy, że Zigi przeszedł metamorfozę. Rozpoczyna obserwację.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna cześć perypetii właściciela warszawskiej agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka Krupskiego, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Były więzień, Zigi, prosi detektywów, aby odnaleźli jego dziewczynę i syna, Frania, którego jeszcze nie miał okazji poznać. Twierdzi, że w więzieniu przemyślał swoją sytuację i teraz zamierza być dobrym ojcem. Malanowski przyjmuje zlecenie, ale najpierw sprawdza historię klienta. Tomek nie wierzy, że Zigi przeszedł metamorfozę i ze złodzieja stał się uczciwym człowiekiem. Za zgodą Malanowskiego rozpoczyna obserwację mężczyzny. Odkrywa, że ten nadal spotyka się z ludźmi z przestępczego półświatka.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także